A Furniture Paint

A Furniture Paint, Sahibi olduğu KA.MA KR BM-1700 Otomatik Sprey Makinemiz için “VSight Remote”  Uzaktan Teknik Destek sistemimiz ile  bir sorununu  giderdiğimiz  Mr. Majed Abo Mokh’a makinemiz ve teknik servisimiz ile ilgili ne düşündüğünü sorduk…

“Doğrusu, akıllı gözlük ile aldığımız teknik destek heyecan vericiydi. Binlerce kilometre öteden dakikalar içerisinde problemin ne olduğunu saptayıp çözdünüz. Genel merkezinizde 7/24 hazır bulunan çok deneyimli teknik kadronuz ve Vsight Remote sisteminiz, eskiden olsa seyahat organizasyonu bile günlerce sürebilecek bir süreci ortadan kaldırdı.  Makinem bir çay molası kadar süre sonra tekrar iş başındaydı.”

A Furniture Paint; “Biliyorsunuz, biz fason iş yapıyoruz. Firmamızdaki üretim süreçleri, sipariş çekebilmek için yeterince hızlı ve esnek olmalıydı. Artık, poliüretan, akrilik, su bazlı, selülozik, uv boya ve verniklere uyumlu boyama sisteminiz ile kapı, kasa, pervaz, modüler mobilyalar, mutfak ve banyo mobilyaları, düz ve oymalı kapakları, makineye 12 tabanca ve 3 pompa bağlayarak renk geçişlerinde hiç problem yaşamadan kolayca, hızla işliyoruz.”

“KR BM-1700 ile 3 katına çıkan kapasitemiz İsrail ve Filistin’de müşteri portföyümüzü çok artırdı. Makinenizden son derece memnunum ve bu alana yeni giriş yapacak firmalara yüksek performans, hız, esneklik, maliyet avantajı sunan makinelerinizi kesinlikle öneririm. Teşekkürler Karabudak Makine”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbeti aç
Yardım İster misiniz?
Karabudak Makine
Merhaba
A Furniture Paint - Ahşap İşleme Makineleri ile ilgili bilgi almak istermisiniz?