Mibilbanho Başarı Hikayesi

Mibilbanho Başarı Hikayesi; Portekiz’li müşterimiz MIBILBANHO’dan Mr. Alberto Magalhaes ile bir görüşme yaptık…

– Geçtiğimiz günlerde sektördeki 18. yılınızı kutladınız. “Kaliteli ürün, kaliteli hizmet” diyerek çıktığınız bu yolculuğu bize anlatır mısınız?

-2002 yılında aile şirketimizi kurarak, ulusal pazarı hedefleyerek ekonomik sınıf banyo dolapları yaparak başladık faaliyetimize. Müşterilerimizin, iş ortaklarımızın güvenini hak etmek, yasal gereksinimlere uymak, ürün ve hizmetlerimizde yüksek standartları korumak, iş sağlığı ve güvenliğine uymak ve çevreyi korumak amacıyla sıkı sıkıya uyguladığımız prensiplerimiz karşılığını verdi… 2007 yılından itibaren uluslararası piyasaya açıldık. İspanya, Almanya ve Cezayir ile başladığımız ihracatımızı 2010 yılında Fransa, Belçika, Avusturya, Slovenya ve Fas’ı da katarak artırdık.  

– Karabudak Makine KA.MA ile ne zaman tanıştınız?

-Başarılı olabilmek için en önemli faktörlerden biri tesislerimize, ekipmanlarımıza ve kapasitemize yatırım yapmaktı. Satın aldığımız yeni tesisimize makine arayışına girdik. Türkiye ve Dünya’da güvenilir iş ortağı olarak pek çok başarılı projelere imza atmış olduğunuza dair referanslar bizi size yönlendirdi.

– Hangi makinelerimizi aldınız, ürünlerimiz hakkında değerlendirmeleriniz  nelerdir?

-2017 yılında KR BM 1700 Otomatik Sprey Makinesi ve KR UVKH 24 Kurutma Hattınızı      aldık.  Başarılı kurulum ve eğitim süreçlerinden sonra makineleriniz ile çalışmaya başlar   başlamaz doğru karar verdiğimizi anladık. En çok da Boyahane Sorumlusu olan eşim mutlu oldu. KR BM 1700 Sprey makinenizdeki özel yazılımınızla dokunmatik ekran üzerinden kolayca yapıp hafızaya kaydedebildiğimiz hassas ayarlar ile üretim performansımızda ihtiyacımız olan kalite, hız ve artışa ulaştık. Üstelik geliştirmiş olduğunuz geri dönüşüm sisteminiz ile de yaklaşık %25 boya tasarrufu sağladık. İnvertörlü balast teknolojisiyle enerji tasarrufu da sağlayan KR UVKH  24 Kurutma Hattınızın hızı işlerimizi kolaylaştırdı. Bu arada, KR BM-1700 boyama makinenizde kullandığınız sulu filtrasyon sistemi emisyon değerlerini düşürerek doğanın korunmasına yardımcı olduğu için bizi ayrıca mutlu ediyor.

 “Çevre Dostu” olduğunuzu biliyoruz. Bu konuda neler söylersiniz?

MIBILBANHO olarak işimizin çevre üzerindeki etkisinin farkındayız. Çevrenin korunması konusuna özellikle dikkat ediyor, hammadde ve doğal kaynakların rasyonel kullanımına da gereken özeni gösteriyoruz. ISO 9001 sertifikamızı 2013 yılında aldık ve PORTEKİZ’de orman sürdürülebilirliğini desteklemek için PEFC sertifikalı banyo dolapları üreten tek şirketiz.

-Son olarak söylemek istediğiniz bir şey var mı?

-Alanında uzmanlaşmış ekibimiz ve ileri teknoloji makinelerimiz ile günde 1000 adet üretim kapasitemizi günde 4000 adete çıkarttık. İçinde bulunduğumuz global sağlık krizini aşar aşmaz Orta Doğu ve Doğu Avrupa pazarlarında iş yapma beklentimiz yüksek. Karabudak Makine’yi seçmekten mutluluk duyuyoruz.

-Biz de size başarılarınızın devamını ve yeni yatırımlarınızda görüşebilmeyi diliyoruz. Bahçenize ektiğiniz ağacın altında nice 18 senelere!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbeti aç
Yardım İster misiniz?
Karabudak Makine
Merhaba
Mibilbanho Başarı Hikayesi - Ahşap İşleme Makineleri ile ilgili bilgi almak istermisiniz?