Veronni Woodwork

Veronni Woodwork; Konut, ofis projeleri, mağaza, kafe, restoran, alışveriş merkezleri gibi alanlarda gerçekleştirdiği projeler ve mobilya imalatları ile sektöründe özel bir yer edinen Veronni firması yöneticisi Sn. Kadir Özyurt’dan bize kendilerini tanıtmasını istedik.

“2006 yılında, İstanbul- Beylikdüzü’nde, sabit ve hareketli mobilya üretimi, mimari  tasarım ve uygulamaları konusunda hizmet vermek amacıyla kurulduk.”

Veronni olarak biz, kusursuz bir mobilya tasarımının sadece görsel zevklerimize hitap etmediğini aynı zamanda düşüncelerimizi, duygularımızı ve görüşlerimizi değiştirerek, yaşam kalitemizi arttırdığına inanıyoruz. “

_ Yüksek hedefler ileri teknoloji, çağdaş bir anlayış ve hayal gücü gerektirir… diyorsunuz.

Veronni Woodwork; “Evet. Zaten, Karabudak Makine ile çalışmayı istememizin sebeplerinden biri bu. Yurt içi ve yurt dışında ispatlanmış en iyi iş uygulamaları ile örnek bir firma olmanızda; yalnız müşterilerinize ve temel iş gereksinimlerine olan çözüm odaklı yaklaşımınız değil, üstün teknolojiyi iş süreçlerine entegre edebilmeniz, AR-GE yatırımlarına önem veren ve çözümü sürekli geliştiren bir anlayışa sahip olmanız da etken. 2015 yılında aldığımız çift salınım kollu, antistatik toz alma üniteli boyama makineniz, KR BM-1700 bizi ziyadesi ile memnun etti.

Ürün çeşitliliğimize uygun olarak ahşap, cam, fibersement, plastik, metal gibi her çeşit malzemeyi çok kaliteli, hızlı ve ekonomik    olarak boyayabilmemizi sağladı.

_  IOT ve “ Vsight Remote” Artırılmış Gerçeklik ile Uzaktan Teknik Destek Servisimiz ile ilgili düşüncelerinizi öğrenebilir miyiz?

Veronni Woodwork “Operasyon ve süreçleri sistemsel olarak takip etmek ve yönetmek işletme verimliliği açısından çok önemli, IOT sisteminiz bize bu imkanı sağlıyor. Çalışanlarımızın performansını görebilmek, çalışma sürelerimizi ve üretim hacimlerimizi kontrol edip raporlayabilmek büyük kolaylık.”

“Vsight Remote ile de teknik servis hizmetine çok daha kolay, çok daha hızlı ulaşmak mümkün. Bu sayede makineler uzun süre atıl kalmadan iş akışına hızla geri dönebilir.”

“Modern makinelerinin ve teknik servis hizmetlerinin kalitesi ile KA.MA Makine sektöründe lider olmayı hak ediyor.”

 _ Biz de Veronni Woodwork’ün uzun yıllara dayanan tecrübeleri ışığında; yenilikçi ve sürdürülebilir kalite anlayışlarıyla, ayrıcalıklı tasarımları, ergonomik ve fonksiyonel ürünleri ile büyük projelere devam etmelerini diliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbeti aç
Yardım İster misiniz?
Karabudak Makine
Merhaba
Veronni Woodwork - Ahşap İşleme Makineleri ile ilgili bilgi almak istermisiniz?