Yüksek Cila

Yüksek Cila, 1997 yılında 150 m2 ‘lik bir atölyede faaliyetine başlamış günümüzde ise Ankara, Siteler’de 3.000 m2 kapalı alanda, 50 kişilik ekibiyle hizmet vermektedir. Mobilya Boyası ve Üst Yüzey Cila işlemlerinde uyguladığı tüm yasal üretim-kalite standartlarında hizmetleri, mükemmeliyetçiliği ve en üst seviye müşteri memnuniyetine verdiği önem ile sektörünün en bilinen ve tam otomatik cila sistemlerine sahip tek firmasıdır.

Sn. Fatih Yüksek ile yaptığımız görüşmede sorduk… 

Başarınızın Sırrı Nedir?

Yüksek Cila; “Başarımızın sırrı “Tüm ilişkilerimizin temelinde yatan güven ve inançtır. Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız için insan onur ve önemini her şeyin önünde tutarız. -Biz- bilinci ile hareket etmek yaşam biçimimizdir. Kurumumuz içinde yer alan her birey, yaptığı işi en iyi, en doğru, en güzel nasıl yaparım diye düşünür ve mükemmele ulaşmak için çaba harcar. Kendisini geliştirirken çevresindekileri ve içinde bulunduğu kurumu da geliştirmek onun için yaşam biçimidir.”

Sizin ile ilk çalışmaya başlamamız 2012 yılında değil mi?

Yüksek Cila “Evet, makine yatırımlarımızın göz bebeği olan KR BM 1700 Otomatik Boyama Makinenizin ilkini 2012 yılında almıştık. Takip eden yıllarda KR UVKH 24 Kurutma Hattınızın yanı sıra geçtiğimiz günlerde 4’ncüsünü aldığımız Otomatik Sprey Makineniz ile de kapasitemizi durmadan artırarak, sektörümüzün söz sahibi firmalarından biri olmayı başardık.”

Kalite Politikalarınızdan bahseder misiniz?

Yüksek Cila; “En üst seviyede müşteri memnuniyeti için; Kanunlara uygun ve güvenilir ürünler ortaya koymak, kalite ve mükemmelliği sürekli geliştirmek, iyileştirmek için çalışmaktan asla bıkmamak, daima saygı ve hakkaniyet çerçevesinde hareket etmek ve bunu tüm unsurlarımız ile birlikte amaç edinmek.”

2020 yılının Corona Virüs – Covid 19 şartlarında bile makine parkuru yatırımlarınıza devam ederek kalitenizi, farklılığınızı, liderliğinizi ve yüksek öngörülü olmanın önemini bir kez daha kanıtladınız.

“Teşekkürler… Ama yatırımlarımıza; sadece Kurumumuz, çalışanlarımız, sektörümüzün sağlıklı çalışmaya devam edebilmesi için değil, aynı zamanda ülkemizin bekası için de kendimize, tecrübemize güvenerek devam etmeyi bir sorumluluk bildik. Elimizi biz de taşın altına koymalı, çarkların dönebilmesi için, kaybettiğimiz zamanı telafi edecek yolları arayıp bulmalıydık.

Çok da zor olmadı aslında… En iyi bildiğimiz işi yaparken; şimdiye kadar bizi hiç üzmeyen, hayal kırıklığına uğratmayan, büyüyerek ilerlediğimiz yolumuzda en büyük desteğimiz olan makineleriniz, tüm çalışanlarınız ile şirketiniz, ortak değerlerde buluşuyor olmamız, çok çok önemsediğimiz karşılıklı güven ve inanç paylaşımımız karar alıp, harekete geçmemizi kolaylaştırdı. Sonraki yatırımlarımızda da beraber olacağımıza gönülden inanıyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbeti aç
Yardım İster misiniz?
Karabudak Makine
Merhaba
Yüksek Cila - Ahşap İşleme Makineleri ile ilgili bilgi almak istermisiniz?